23.03.2022 workshop Potrebuješ zvýšiť svoju energiu?

Pripravila pre Vás: Beáta Liptáková koučka pre život

Kde: Kultúrne Centrum Aktivity

Kedy: Streda 23. marca 2022 od 18:00 do 19:30

Pre koho: pre rodičov, pre pracovne vyťažené ženy a mužov

Popis:  Potrebujete zresetovať? Cítite sa často pod tlakom? Niekedy máte pocit, že už ďalej nevládzete? Cítite sa vyhorení vzťahovo, či pracovne? Málo spíte? Začína sa to prejavovať na Vašom zdraví? Často ste vyčerpaní, podráždení a odnášajú si to Vaši najbližší?

Tušíte, že treba niečo zmeniť, ale neviete ako na to? Padlo áno aspoň na jednu otázku?

Potom to stojí za prehodnotenie. Využite šancu a začleňte nové vedomosti z prednášky do svojich denných zvykov tak, že Vám umožnia upokojiť sa, načerpať energiu aj zo zdrojov, ktoré ste doteraz nevyužívali.

Čo si odnesiete z workshopu?

  • Praktické ukážky a zdieľané príbehy pre naštartovanie životnej energie.
  • 7 krokový návod pre osobnú pohodu kde si môžete robiť poznámky, odnesiete si ho domov a máte možnosť naďalej sa ním inšpirovať.
  • Link na test pre pomenovanie Vašich talentov a darov.

Na workshope sa dozviete o našich mylných predstavách v súvislosti s tým, čo nás robí šťastnými a čo nás vyčerpáva. Prečo je pre každého z nás dôležité a prospešné starať sa o seba na úrovni mentálnej, fyzickej aj duševnej.

Získate najmä príležitosť, aby ste nové vedomosti uplatnili vo svojom živote. Dostanete šancu, začleniť všetko čo s Vami zarezonuje do Vašich denných zvykov tak, aby ste čerpali energiu aj zo zdrojov, ktoré ste doteraz nevyužívali.

Mnoho klientov mi dáva spätnú väzbu o tom ako sa im darí znižovať stres, konečne voľne dýchajú, cítia sa spokojnejší, schudli, zdravšie sa stravujú, lepšie spia, upratali si vzťahy, dostali prácu po ktorej túžili.

Ako bude WS prebiehať?

– V úvode vysvetľujem, prečo je dôležité poznať seba samého a rozvíjať naplno svoj potenciál. Uvádzam príklady darov a talentov aj návod na ich praktické využívanie v živote.

– Následne sa s Vami podelím o 7-krokový návod pre zvýšenie Vašej energie a osobnej pohody. Ku každému kroku dostane ProTip a ukážku ako ich postupne hravo a jednoducho praktizovať.

– Spoločne prechádzame na meditáciu v pohybe Qi Gong. Uvediem Vás do tajov tejto čarovnej energetickej záležitosti, Spoločne si zacvičíme 8 brokátov.

– Záver workshopu využijeme na voľnú debatu, zdieľanie Vašich zážitkov a skúseností.

Vašim lektorom bude: Beáta Liptáková MBA, psychologička manažmentu, držiteľka certifikátu The Science Of Well-Being z Yale Univerzity, lektorka Qi gong-u, sprievodkyňa životnými zmenami, inšpirátorka a prednášateľka na témy sebapoznanie, rodičovstvo, životná pohoda a pracovná pohoda. 

Aká je cena podujatia? Stanovila som pre Vás cenu 15€ za 90 min workshop. Vstupenky si môžete zakúpiť v KIC Trenčín, alebo cez link https://trencin.maxiticket.sk/potrebujes-zvysit-svoju-energiu-2022-trencin

Čo si priniesť so sebou? pohodlné oblečenie a obuv, vodu, pero.

Čo získate naviac? Účastníci WS majú možnosť získať bonus vo výške 25% na lekcie Qi Gong, alebo na program 7-krokov k osobnému blahobytu.

Workshop je uskutočnený v rámci platných covid opatrení.

Teším sa na Vás!

Beáta Liptáková

Pod vedením

Beáty Liptákovej

Beáta Liptáková